تبلیغات

آموزش جدید ترین رقصها-BIA2MODERUZ.COMدر این سی دی ها رقص تکنو ،بندری،هندی، كردی،سائوسا (اسپنیش) ،رقص باباكرمی (رقصی زیبا هم برای آقایان و هم برای خانمها) و رقص عربی در كنار رقص فارسی آموزش داده شده كه می تواند در مدت یك هفته تمام این رقصها را بدون اغراق به شما بیاموزد.

آیا قبول دارید رقص یك هنر است؟
اگر جوابتان مثبت است و آن را خوب بلد نیستید یا اینكه بلدید اما می خواهید بهتر یاد بگیرید ما به شما در این یادگیری كمك خواهیم كرد.آیا تاكنون پیش آمده در مهمانی زیباترین لباسها را پوشیده اید ولی چون نتوانسته اید مثل دیگر مهمانان به وسط بروید و برقصید احساس بدی پیدا كرده باشید؟ یا رقصتان در جلوی آینه خوب است ولی وقتی می خواهید جلوی چند نفر برقصید انگار هیچ چیز یادتان نمی آید و حتی به جای اینكه رقصیدتان اثر بهتری نسبت به نرقصیدتان داشته باشد برعكس تأثیر عكس داشته باشد. این نشان می دهد كه اولاً اعتماد به نفس شما در رقص كم است و ثانیاً رقص را آن طور كه باید بلد نیستید چون اگر به كاری مسلط باشید اضطرابتان برای انجام آن بسیار كم می شود. شاید شما بگویید من كه هیچ وقت رقص را یاد نمی گیرم یا اینكه بدن من به قدری خشك است كه با رقص جور در نمی آید یا كسانی كه در شوها و مهمانی ها به آن زیبایی می رقصندكار و زندگیشان را به زمین می گذارند تا فقط به تمرین رقص و ورزش بپردازند. ولی هیچ كدام از این گفته ها صحیح نیست.چه بسا افراد بیكاری كه هیچ هنری حتی رقصیدن هم ندارند و چه بسیار افراد پرمشغله ای كه با وجود كارهای زیاد به مسایل جانبی زندگی مثل یادگیری هنر پرداخته و موفق تر هم بوده اند. به علاوه رقص نوعی ورزش هم به حساب می آید و تعداد زیادی از حركات آن از حركات ورزشی گرفته شده كه البته چون موزون تر است حالت رقص به خود می گیرد.همچنین اگر می خواهید لاغر شوید و حوصلۀ ورزش كردن را ندارید با رقص هم خوش اندام بمانید و هم حوصلۀ ورزش را پیدا كنید.

امیدوارم با یادگیری رقص از این سی دی ها بتوانید به بهترین شكل اطرافیانتان و خودتان را شگفت زده كنید
این مجموعه در 4 سی دی می باشد.

هرگز از خرید این مجموعه پشیمان نخواهید شد . این محصول توسط یكی از بهترین شركتهای خارجی و به زبان فارسی تهیه شده است .

اگر خردادیان را بشناسید دیگر نیاز به تبلیغ این مجموعه نیست .

آموزش تکنیکهای جدید و زیبا
با این مجموعه متفاوت از دیگران باشید.

فروشنده: نی شاپ

قیمت: 7,000 تومان

روش خرید: برای خرید آموزش رقص ایرانی، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.